REDMATCH היא TOPMATCH רוצים לדעת מדוע? לחצו כאן

סופר-פארם היא רשת הדראגסטור הגדולה והמובילה בישראל אשר סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ: מקריית שמונה בצפון ועד לאילת בדרום. סופר-פארם הוקמה בשנת 1978 על ידי ליאון קופלר בהשראת אביו מורי קופלר, אשר ייסד בשנות ה-60 בקנדה את רשת הדראגסטור Drug Mart ,Shoppers הרשת המובילה בקנדה. בשנת 1990 מנתה הרשת 18 סניפים ובשני העשורים הבאים צמחה הרשת עד למעל ל-190 סניפים אותם מפעילה הרשת כיום ואשר הפכו לחלק בלתי נפרד ממפת המסחר בישראל. הצלחתה של סופר-פארם לאורך שנים ארוכות מבוססת על מחויבות החברה לשורה של ערכים ובהם מקצועיות, חדשנות, שירות ויושרה וכן על העובדים האיכותיים של הרשת הינם הנכס החשוב ביותר של הרשת. סופר-פארם מעסיקה מעל ל-6,000 עובדים ברחבי הארץ במגוון תפקידים. מערכת הגיוס של רדמץ' (Redmatch) מספקת לסופר-פארם פתרון גיוס עובדים מתקדם ומסייעת למגייסים למצוא את המועמדים המתאימים ביותר לכל תפקיד בזמן הקצר ביותר. מנגנון ההתאמה הייחודי של תוכנת הגיוס מנפה ומדרג את המועמדים המתאימים לפי אחוזי ההתאמה לכל משרה ומאפשר התמקדות במועמדים המתאימים בלבד.
סופר פארם
המערכת גיוס של טופ מאצ' ((TOP MATCH) נבחרה על ידי פלאפון בזכות היכולות הייחודיות שלה לתמיכה באופן מלא בגיוסי מסה (טלפנים, מוקדנים, נציגי שירות וכד') וגם בגיוסי מטה (מנהלי חשבונות, אדמיניסטרציה, אנשי שיווק וכדו') מערכת גיוס טופ מאצ' (TOP MATCH) תומכת בניודים פנימיים על ידי הגשת מועמדות באתר העובדים וניהול מרכזי ההערכה והזימונים באמצעותה. כל אלה תורמים באופן משמעותי לניהול תהליכי גיוס מסודרים ואחידים בארגון וחוסכים למגייסות זמן יקר על ידי תקשורת עם המועמדים והמנהלים המגייסים דרך מערכת טופ מאצ' (TOP MATCH) משאבי אנוש. אתר הקריירה של פלאפון מאפשר הגשת מועמדות לכל סוגי התפקידים בצורה קלה ונוחה לכל מועמד, עובדה המעודדת את מחפשי העבודה לבקר באתר הקריירה ולהגיש מועמדות. פלאפון תקשורת בע"מ, חלוצת ענף הסלולר בישראל, הוקמה בשנת 1986 על ידי מוטורולה ותדיראן. מאז שנת 2004 נמצאת בבעלות מלאה של חברת בזק, תאגיד התקשורת הגדול והמוביל בישראל. בשנת 2009 הסתכמו הכנסות החברה ב-5.376 מיליארד שקל, עם רווח נקי של 875 מיליון שקל. כחברה המשרתת קרוב ל-2.8 מיליון מנויים, פלאפון מעסיקה כ- 4,300 עובדים, מרביתם עוסקים בתחום השירות והמכירות למגזר הפרטי והעסקי. פלאפון מפעילה כ- 200 נקודות שירות ומכירה ברחבי הארץ, וכן 13 מוקדים טלפוניים בשפות עברית, רוסית וערבית. "CALL יכול" הינו מוקד שירות ומכירות טלפוני חיצוני, המונה קרוב ל- 200 עובדים ומבוסס כולו על בעלי מוגבלויות פיזיות או נפשיות. המוקד הותאם לעובדים בעלי מוגבלויות ופעילותו זכתה לברכת שר הרווחה ולברכת ארגוני הנכים. פלאפון מעסיקה גם כ- 250 נשים חרדיות במוקדי החברה, כולל מוקד מיוחד בעיר אלעד.
פלאפון תקשורת בע״מ
אסותא אשדוד מרכזים רפואיים הינה בבעלות מכבי שירותי בריאות ופועלת בפיקוח משרד הבריאות ובכפוף להנחיות חוק ביטוח בריאות ממלכתי וחוק זכויות החולה. מערכת הגיוס של רדמץ' (TopMatch) מספקת מענה כולל ואחיד לכל סניפי אסותא תחת אותה פלטפורמה. בזכות טכנולוגיית מערכת הגיוס של רדמץ' (TopMatch), אתר הבית החדש של אסותא מאפשר למועמדים לחפש משרה רלוונטית, להגיש מועמדות ולהתעדכן בסטטוס מועמדותם דרך הפרופיל האישי שלהם באתר. תוכנת הגיוס הותאמה באופן ייחודי לצרכים הספציפיים של המגייסים באסותא.
אסותא אשדוד מרכזים רפואיים
בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים (בג"ט) הוא מוסד להשכלה גבוהה, המשלב לימודים אקדמיים יישומיים עם לימודי תורה במתכונת ישיבה גבוהה לבנים ובמתכונת מדרשה לבנות. לבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים הכרה מלאה מהמועצה להשכלה גבוהה של מדינת ישראל. המערכת גיוס של רדמץ' (Redmatch) הוטמעה בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה כדי לסייע במציאת העובדים המתאימים ביותר. תוכנת גיוס זו הותאמה באופן ייחודי לתהליך גיוס המאפיין את הארגון. בנוסף, מערכת משאבי אנוש מאפשרת לבוגרי המכון למצוא עבודה באופן יעיל ומהיר בארגונים המובילים בארץ. כל סטודנט יכול למקסם את כלי חיפוש העבודה שברשותו בזכות המערכת גיוס ולהגיש מועמדות למשרות שונות וגם לעקוב אחר התקדמותו בכל משרה. המערכת גיוס של רדמץ' (Redmatch) תרמה ליישום ניהול תהליכי גיוס מקיפים ומהירים יותר.
בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים (בג״ט)
ארגון "והדרת" נוסד מתוך אמונה עמוקה כי האדם המבוגר מהווה נכס רב ערך לחברה הישראלית וכי החברה בישראל תהיה בריאה, איתנה וטובה יותר אם תשכיל להעמיד את בני ה- 60+ במקום מכובד ומרכזי בעשייה החברתית והכלכלית. הארגון פועל במטרה לאפשר מקום מפגש עבור עובדים מנוסים בגיל 60+ המעוניינים לעבוד בשכר ומעסיקים המעוניינים להעסיק עובדים אלו. לצורך מימוש מטרה זו, הושק בחודש יולי 2013 אתר "דרוש ניסיון", המאפשר למחפשי עבודה מבוגרים להירשם ולמצוא תעסוקה בשכר בכל מקום בישראל. מערכת הגיוס של רדמץ' (Redmatch) מתפעלת את האתר "דרוש ניסיון" ומאפשרת הפקת טופס קורות חיים למועמדים ע"י מענה קצר שלהם על שאלות ממוקדות. פתרון זה מסייע למחפשי העבודה למצוא את המשרות המתאימות להם בזמן הקצר ביותר. בנוסף, מערכת הגיוס מאפשרת מציאת משרות למועמדים לפי כישוריהם ורצונם להשתלב בתחומי עבודה חדשים.
והדרת
חברת OMRIX הינה חברה ביו-טכנולוגית המייצרת ומפתחת מוצרים מצילי חיים ב- 2 תחומים: ביוכירורגיה וחיסונים פאסיביים. החברה נוסדה בשנת 1995, ע"י איש העסקים רוברט טאוב, ומתמחה בפיתוח וייצור של מוצרים ביוטכנולוגיים מתקדמים מפלסמה אנושית. בשנת 2006 הונפקה OMRIX בבורסה האמריקאית תחת השם (OMRI) ושנתיים מאוחר יותר, בדצמבר 2008, נרכשה ע"י ענקית התרופות האמריקאית ג'ונסון אנד ג'ונסון המעסיקה כ- 114,000 עובדים ברחבי העולם. ב OMRIXמועסקים כ- 500 עובדים ב- 4 אתרים מרכזיים בארץ הממוקמים בתל-השומר, ירושלים, נס-ציונה ואור יהודה. היום פועלת OMRIX כחלק מחטיבת ה- Medical Device & Diagnostics של ג'ונסון אנד ג'ונסון תחת החברה העסקית .Ethicon בזכות מערכת הגיוס של רדמץ' (Redmatch), המתפעלת את מערך הגיוס הכולל ב OMRIX, מועמדים יכולים להגיש מועמדות מכל מקום בעולם ובשפות שונות באתר הקריירה של ,OMRIX מה שמאפשר את ריכוז המידע לגבי כל המועמדים במערכת גיוס אחת ובניה של מאגר מועמדים רחב שישמש את הארגון בעתיד. מערכת הגיוס של רדמץ' (Redmatch) תורמת בצורה משמעותית לכל צוות הגיוס בארגון ע"י ייעול תהליכי הגיוס וחיסכון בזמן ובעלויות גיוס.
OMRIX
חברת NAYA Technologies הינה חברה מקצועית ומובילה, המתמחה בשירותי יעוץ, הדרכה ומתן פתרונות אופטימאליים לעולם בסיסי הנתונים והמידע. NAYA מתמחה בפלטפורמות המובילות בעולם; .MYSQL ,Oracle ,SQL Server היועצים של NAYA הינם מקצוענים ומומחים בשוק ה- IT בישראל. שרותי הייעוץ וההדרכה מתבצעים תוך הקפדה על רמת מקצועיות גבוהה ובלתי מתפשרת תוך שימוש במתודולוגיות ו Best Practices של חברות התוכנה המובילות שהותאמו על ידי המומחים הטכנולוגיים של .NAYA מערכת הגיוס של רדמץ' Redmatch)) הוטמעה בחברת NAYA על מנת לספק פתרון גיוס מתקדם לצוות הגיוס ולאפשר להם למצוא את המועמדים המתאימים ביותר לכל תפקיד בזמן קצר וביעילות. מנגנון ההתאמה הייחודי של המערכת מנפה ומדרג את המועמדים המתאימים לפי אחוזי התאמה לכל משרה ומאפשר התמקדות במועמדים המתאימים בלבד.
NAYA Technologies
דילוג לתוכן