שירותי היישום והאינטגרציה של טופ מאצ  (TOPMATCH) מבטיחים הטמעה מהירה וקלה של מערכת הגיוס שלנו. שירותים אלה כוללים תכנון, עיצוב, התקנה, אינטגרציה, בדיקות וכל המשימות האחרות הנדרשות על מנת להבטיח יישום חלק ויעיל של המערכת ללקוחותינו.

התאמה אישית – פתרון טופ מאצ' (TOPMATCH) פותח בצורה המאפשרת שילוב קל ופשוט עם מותג הלקוח ומספק מגוון רחב של אפשרויות להתאמה אישית של מערכת גיוס למותג הספציפי של כל ארגון. צוות המומחים שלנו מדריך כל לקוח בתהליך ההתאמה האישית של מערכת הגיוס על מנת לשקף את המראה של החברה, הלוגו והצבעים הרלוונטיים ולהבטיח כי המערכת תואמת את מותג הלקוח באופן מושלם.

לוקליזציה – פתרון הגיוס שלנו וכל המידע שבמערכת גיוס כולל שפה, רשימת תעשיות, הגדרות תפקיד וכו' מותאמים לדרישות הספציפיות של כל לקוח.

יישום – לאורך השנים, טופ מאצ (TOPMATCH) פיתחה מתודולוגיה ייחודית המאפשרת יישום חלק של המערכת בכל ארגון. מתודולוגיה זו מבטיחה שתחילת העבודה עם המערכת תתבצע בתוך זמן קצר וללא עיכובים מיותרים ומאפשרת ללקוחותינו ליישם באופן מידי את יתרונות המערכת.

אחסון וניהול יישומים – פתרון טופ מאצ (TOPMATCH) הוא פתרון מקוון בטכנולוגית SaaS, המעניק את עדכוני המוצר והפונקציונליות החדישים ביותר. הצורך ליישום תוכנה ועדכונים אינו קיים יותר ויתרון זה מאפשר ללקוחותינו עלות נמוכה של בעלות ותחזוקת המערכת.

אינטגרציה – על מנת לקשר את הנתונים של התהליך גיוס למערכות ארגוניות אחרות, טופ מאצ'  (TOPMATCH) פיתחה מערכת גיוס פתוחה המתממשקת בקלות עם מערכות אחרות הקיימות בארגון.

העברת מסד נתונים – מסד הנתונים הקיים בכל ארגון והצטבר עם הזמן הוא בעל ערך חשוב ביותר. טופ מאצ' (TOPMATCH) מאפשרת לכל לקוח להמיר ולייבא את הנתונים הקיימים לתוך המערכת. הצוות המנוסה שלנו מדריך כל לקוח בניקוי ובנייה של מסד הנתונים הישן כדי לשכפל אותו למערכת הגיוס החדשה.